Ужгородка

Новини Закарпаття

Grain Alliance придбала три телескопічних навантажувачі і два потужних трактори

Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») придбала три телескопічних навантажувачі і два потужних трактори, це відбулось за підтримки USAID.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Даний крок дасть змогу наростити обсяги експорту різними можливими способами.

Заступниця комерційного директора Grain Alliance Людмила Урядова заявила, що реалії сьогодення змушують агровиробників бути більш гнучкими, продумувати нові можливі ланцюги постачань.

“Блокування експорту через глибоководні порти, уповільнення пропускної здатності на прикордонних пунктах пропуску в період пікових залізничних перевезеннях спонукають до пошуку альтернатив. Одним із таких рішень є перевезення зерна у біг-бегах, навантаження яких є раціональним за залучення потужної техніки”, — сказала вона.

Згідно з підрахунками компанії, нова техніка дозволить збільшити обсяги перевезення зернових на елеваторних підрозділах на 70 тис. т за сезон. Крім цього, нова техніка розширить можливості елеваторів перевантажувати зерно з різних транспортних засобів та організовувати постачання саме тим способом, який буде найбільш раціональнішим.

“За нашими міркуваннями, компанія буде спроможна здійснити пряму перевалку додаткових 100 тис. т за рік”, — додала Урядова.

Як повідомлялось раніше, Grain Alliance проводить механізацію тваринницьких ферм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору