Ужгородка

Новини Закарпаття

Технологія Strip-Till: збільшення врожаю та покращення ефективності використання рослинних поживних речовин

Стріп-тилл є інноваційною методологією обробки ґрунту, яка набуває все більшої популярності серед сільськогосподарських виробників. Ця технологія поєднує в собі елементи звичайної обробки ґрунту та безперервного покриття, що дозволяє досягти значних переваг у вирощуванні культурних рослин.

Однією з головних переваг стріп-тиллу є збереження волого-повітряного режиму ґрунту. При використанні цієї технології, лише певна частина ґрунту обробляється, що дозволяє зберегти рослинам необхідну вологу, запобігаючи її випаровуванню. В результаті цього досягається покращена ефективність використання води та зниження ризику висихання рослин.

Крім того, стріп-тилл сприяє покращенню ефективності використання рослинних поживних речовин. За допомогою цієї технології, поживні речовини, такі як азот, фосфор та калій, можуть бути точково вноситись у нижній шар ґрунту, де коренева система рослин знаходиться найближче до них. Це забезпечує більшу доступність поживних речовин для рослин, що сприяє покращенню їх росту та розвитку. Крім того, це також допомагає знизити втрати поживних речовин через вимивання, оскільки вони знаходяться ближче до кореневої зони.

Використання стріп-тиллу в сільському господарстві може мати помітний вплив на підвищення врожайності та ефективності використання рослинних поживних речовин. Ця технологія сприяє збереженню волого-повітряного режиму ґрунту, покращенню доступності поживних речовин для рослин та покращенню структури ґрунту. В результаті цього, сільськогосподарські виробники можуть очікувати збільшення врожаю та поліпшення якості своєї продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору