Ужгородка

Новини Закарпаття

На аукціоні з продажу нерухомості у Львові викрили змову між підприємствами

Між приватними підприємствами «Логістика Регіон» та «Берта Плюс» встановили наявність змови під час їхньої підготовки та участі в аукціоні з купівлі нежитлового приміщення у Львові. Стартова ціна лота – 7 815 000 грн. Про це повідомило Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Виявилось, що приватні підприємства «Логістика Регіон» та «Берта Плюс» узгодили свою поведінку з метою усунення змагання під час підготовки та участі в згаданому аукціоні. Вони використовували спільні засоби зв’язку. Між ними були встановлені господарські відносини. Крім того, підприємства виявляли синхронність дій.

На основі цих та низки інших фактів приватні підприємства «Логістика Регіон» та ПП «Берта Плюс» визнали причетними до порушення законодавства про захист економічної конкуренції – вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів аукціону.

На «Логістику Регіон» наклали штраф у розмірі 26 000 грн. «Берта Плюс» припинила свою діяльність, позаяк, застосувати до підприємства відповідне покарання неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору