Ужгородка

Новини Закарпаття

Corteva та USAID об’єднують зусилля для підтримки українських аграріїв

У компанії переконані, що завдяки об’єднанню сил приватного та державного секторів ця співпраця дасть змогу українським фермерам продовжувати вирощувати врожаї, які мають вирішальне значення для регіональної та глобальної продовольчої безпеки

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Українські фермери проводять посівний сезон, зіштовхуючись із величезними викликами, — зазначив президент Corteva Agriscience в регіоні Європа, Близький Схід та Африка Ігор Тесленко. — Ми маємо честь підтримати їхні зусилля нашими насіннєвими гібридами та засобами захисту рослин, які пропонують одну з найдосконаліших у світі генетик та екологічно сприятливих засобів захисту. Наші інноваційні рішення дозволять фермерам досягти своїх цілей щодо врожайності та продуктивності, одночасно підтримуючи нагальні потреби продовольчої безпеки своєї країни та глобального сільськогосподарського ринку.

Передбачається, що співпраця Corteva та USAID сприятиме просуванню спільних цілей, вирішуючи основні пріоритети для фермерів, такі як розширення доступу фермерів до фінансових рішень, включаючи векселі, якими користуються уповноважені банки, і фінансові розписки, а також надання фермерам рішень для зберігання зерна.

У компанії переконані, що завдяки об’єднанню сил приватного та державного секторів ця співпраця дасть змогу українським фермерам продовжувати вирощувати врожаї, які мають вирішальне значення для регіональної та глобальної продовольчої безпеки.

Довідка: Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®.  В Україні компанія має виробничій насіннєвий комплекс в Полтавській області, у будівництво якого було інвестовано 56 млн доларів США, та науково-виробничий центр в Київській області. Corteva Agriscience є роботодавцем для понад 20 тисяч осіб у 140 країнах, та забезпечує роботою понад 500 українців.

На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в Росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Corteva Agriscience заявила, що розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору