Ужгородка

Новини Закарпаття

Експорт «зерновим коридором» за тиждень зріс на 65%, але відвантаження залишаються нижче середніх – УКАБ

З 5 до 11 червня через морські порти Одеської області було експортовано 651 000 т агропромислової продукції, що на 65% більше, ніж тиждень тому. Про результати 45-го тижня роботи «зернового коридору» повідомила пресслужба Українського клубу аграрного бізнесу(УКАБ).

  • За останній тиждень було завантажено 13 кораблів – на шість більше за попередній тиждень. Ці судна завантажені, але вони ще не пройшли необхідну інспекцію для продовження руху, уточнили в УКАБ.
  • Такі тижневі показники відвантажень залишаються нижче середніх за час роботи «зернового коридору». Окрім того, за минулий тиждень інспекцію на вхід пройшло лише сім суден, що є критично низьким показником, йдеться у повідомленні.

  • Найбільші обсяги експорту протягом 45-го тижня роботи «зернового коридору» становили: кукурудза (54% експорту за цей період), пшениця (38%), олія соняшникова (7%).
  • Українська продукція попрямувала в країни Азії (Ізраїль, Бангладеш, Китай та інші), Африки (Єгипет, Кенію) та Європи (Іспанію).
  • Загалом з початку роботи «зернового коридору» з 1 серпня 2022 року до 11 червня 2023-го вдалося експортувати 31,6 млн т продукції АПК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору