Ужгородка

Новини Закарпаття

ONE прийняв в експлуатацію перший 24-тисячник серії Megamax

Наразі це перший із шести контейнеровозів Megamax, замовлених ONE у 2020 році на японських корабельнях Imabari Shipbuilding та Japan Marine United Corporation

Ocean Network Express (ONE) прийняв в експлуатацію контейнеровоз місткістю 24 136 TEU. Як повідомили в компанії, судно отримало назву ONE Innovation, передає ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Мегаконтейнеровоз оснащений носовим вітровим дефлектором, енергозберігаючими технологіями та системою очищення вихлопних газів. Наразі це перший із шести контейнеровозів Megamax, замовлених ONE у 2020 році на японських корабельнях Imabari Shipbuilding та Japan Marine United Corporation.

Довжина контейнеровоза становить 399,9 м, ширина – 61,4 м, кількість рефрозеток – 2 тис.

ONE Innovation буде задіяний на трейді Азія-Європа в рамках альянсу THE Alliance (THEA), куди, крім ONE входять Hapag-Lloyd, HMM та Yang Ming.

Довідка. Ocean Network Express Holdings, Ltd. або — японська контейнерно-транспортна компанія, що належить японським судноплавним лініям Nippon Yusen Kaisha, Mitsui O.S.K. Lines та K Line. Утворена 2017 року як спільне підприємство.

Нагадаємо, японська контейнерна судноплавна компанія Ocean Network Express (ONE) співпрацюватиме з Sony Network Communications Europe для розробки “інтелектуального рішення” для створення “розумних” контейнерів.

Об’єднаний контейнерний оператор японських судноплавних корпорацій K Line, NYK та MOL Ocean Network Express (ONE) оголосив про розміщення замовлення на будівництво десяти контейнеровозів місткістю 13,7 тис. TEU.

Нідерландський мультимодальний оператор Samskip підписав угоду із земляком, постачальником біопалива GoodFuels, щодо забезпечення “зеленим” пальним чотирьох своїх контейнеровозів. Samskip збільшила використання біопалива в морських перевезеннях.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

Найбільший контейнерний порт Німеччини та один з найбільших європейських портів Гамбург знайшов новий спосіб подолання заторів, скорочення часу очікування і зниження викидів, що виникають під час перевантаження контейнерів у величезному портовому комплексі.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору