Ужгородка

Новини Закарпаття

Креді Агріколь Банк запустив «Агро школу»

«Агро школа» від Креді Агріколь Банку — це навчальний проект, спрямований на розширення експертизи та поглиблення знань фахівців банку у сфері агробізнесу. Проект охоплює всі регіони та бізнес-лінії.     

 

Досвідом ділитимуться співробітники банку, а також представники провідних агро компаній, авторитетні експерти агро бізнесу.

«Відкриття «Агро школи» — важлива подія для банку. Десять років тому Креді Агріколь сфокусувався на підтримці агро бізнесу і за цей час став для нього надійним банком-партнером. Фахівці банку накопичували унікальні знання про аграрну галузь протягом десятиліття. Ми віримо, що зараз настав час ділитися цими знаннями. Адже Креді Агріколь прагне надавати клієнтам не тільки класичний банкінг високої якості, а й ділитися з ними власним досвідом. «Агро школа» — це більше, ніж захоплива подорож, це реальна школа з практичним досвідом, іспитами та сертифікатами. Це суттєва інвестиція банку у розвиток власного експертного капіталу», — коментує Лариса Бондарєва, член Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро Креді Агріколь Банку.

«Ідея розробки «Агро школи» виникла досить давно. Ми створили ефективну концепцію навчання та вдосконалення знань і влітку цього року проект успішно стартував. Зараз він охоплює учасників з усіх регіонів та бізнес-ліній Креді Агріколь Банку. Дійсно, знання наших експертів – це додаткова цінність для клієнтів, експертиза — одна з сильних сторін банку. Тож, основна мета проекту — вдосконалити та поглибити знання й навички наших співробітників у сфері агробізнесу. Цей навчальний проект допоможе нам поділитися унікальною, накопиченою за 10 років експертизою», — коментує Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банку.  

У «Агро школі» будуть розгялдатися наступні питання:

  • агрономічні та ветеринарні особливості виробництва сільськогосподарської продукції (рослинництво та тваринництво), агроризики та засоби їх нівелювання.
  • виробничий процес агрокомпаній (планування, технології, зберігання, продаж)
  • тенденції розвитку агрі-агро ринків

Також учасники «Агро школи» окрім теоретичних знань, отримають практичний досвід під час візитів на агропідприємства для кращого розуміння потреб клієнтів банку і прогнозування результатів їхньої діяльності

Курс включає наступні модулі: посівна кампанія та основні витратні матеріали;  технологія вирощування основних сільськогосподарських культур; збір врожаю, реалізація сільськогосподарської продукції, трейдинг, логістика; тваринництво та біобезпека; переробка сільськогосподарської продукції.

По завершенню «Агро школи» на учасників чекає тестування та робота над бізнес-кейсом, за результатами навчання учасники отримають сертифікати.  

 

Схожі статтіСтало відомо, як підприємцям рибної галузі отримати державну підтримкуБільше половини аграріїв використовують банківські кредити для покриття опе…80% частки держави у банківському секторі  заважає надавати аграріям дешеві…Як перетворити кредит на ефективний інструмент для аграрія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору