Ужгородка

Новини Закарпаття

Аграрїї планують і надалі інвестувати в агротехніку – дослідження

Український агробізнес планує значні внутрішні інвестиції у розвиток і зокрема — у нову техніку. Про це свідчать дані нового дослідження Agrohub, що охопило 14 найбільших агрохолдингів України.

Якщо торік цей напрям був на паузі, то у 2023 р. компанії відносно адаптувались до нових реалій та планують інвестувати у техніку вже на довоєнному рівні.

Як повідомила GrowHow пресслужба агентства, дослідження проводили у лютому-березні цього року. Agrohub зібрав дані щодо розміру інвестицій в основні види техніки, які компанії планують поточного року, та порівняв їх з даними аналогічних досліджень минулих років.

Так, середня сума запланованих інвестицій у трактори цьогоріч складає $10,2/га. Торік цей показник становив $7,1/га, а за 2018-2021 рр. — $10,9/га. Отже, компанії цього року готові вкладатись в оновлення тракторного парку на значному рівні.

Схожа ситуація з обприскувачами. За планом на 2023 р. сума інвестицій в них становить $6,10/га, що навіть перевищує показник за 2018-2021 роки у $5,3/га. Торік українські агрокомпанії у придбання нових обприскувачів вкладали $3,2/га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору