Ужгородка

Новини Закарпаття

НІБУЛОН експортував до країн Африки понад 300 тисяч тонн пшениці

За підсумками маркетингового року сезону 2022/2023 «НІБУЛОН» поставив 340 тис. тонн пшениці до нужденних країн Африки — Джибуті, Ємену, Сомалі тощо. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відповідну акредитацію «НІБУЛОН» отримав ще у 2008 році й на сьогоднішній день є єдиною українською компанією, яка може брати участь у роботі гуманітарної місії на рівні з міжнародними гравцями.

«НІБУЛОН»  — відповідальна компанія, яка поставляла збіжжя в країни Африки ще до світової кризи і продовжує робити це й нині під час війни. Подолання голоду у світі — невід’ємна складова нашої стратегії сталого розвитку та наша глобальна мета. Тому «НІБУЛОН» й надалі продовжуватиме постачати зерно українських фермерів тим країнам, які цього потребують у першу чергу, та всіляко буде підтримувати їх», — розповів директор з торгівлі «НІБУЛОН» Володимир Славінський.

Читайте також: Україна в ТОП-10 світових виробників пшениці

Нагадаємо, Україна готова включити Мозамбік в перелік країн, які отримують українські зернові в рамках гуманітарної ініціативи президента України «Grain From Ukraine», аби підтримати продовольчу безпеку Мозамбіку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору