Ужгородка

Новини Закарпаття

На Agritechnica 2023 вперше представлять масштабну експозицію української сільгосптехніки

З 12 по 18 листопада в Ганновері, Німеччина, відбудеться провідна світова виставка сільськогосподарської техніки Agritechnica 2023 в якій візьме участь 2600 експонентів із понад 50 країн. Зокрема, понад 30 компаній з України запропонують міжнародним покупцям свої технічні рішення для сільськогосподарського виробництва.

Про це повідомляє пресслужба організатора компанії DLG.

Організатор, DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство), повідомляє, що серед зареєстрованих 2 200 експонентів представлені всі провідні міжнародні компанії сільськогосподарського машинобудування.

Читайте також: Аграрїї планують і надалі інвестувати в агротехніку 

«Серед експонентів з понад 50 країн представлені усі лідери ринку. Разом з міжнародним дилерським центром, B2B-виставкою «Системи та компоненти» та зоною стартапів «agrifood start-ups» Agritechnica 2023 пропонує повний спектр сільськогосподарського обладнання та пов’язаних тем. Agritechnica є тією бізнес-платформою, якої так потребує міжнародна спільнота, особливо після перерви через пандемію», – Тімо Ціпф – керівник проєкту Agritechnica

Додається, що понад 30 компаній з України запропонують міжнародним покупцям свої технічні рішення для сільськогосподарського виробництва — від техніки для обробітку ґрунту до транспортування, зберігання і післязбиральної обробки.

Зокрема, вперше на Agritechnica буде представлена масштабна національна експозиція підприємств-виробників сільськогосподарської техніки з України, за участю 13 компаній та провідних національних асоціацій машинобудування та аграрного сектору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору