Ужгородка

Новини Закарпаття

Вперше у світі: шведська авіакомпанія Vastflyg повністю перейшла на біопальне

Біопальне Neste виробляється з відпрацьованої рослинної олії та тваринних жирів

Шведський регіональний авіаперевізник Vastflyg претендує на звання першої авіакомпанії у світі, яка використовує виключно екологічно чисте пальне на всіх своїх рейсах, передає ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Vastflyg буде застосовувати суміш на основі пальне з відновлюваних біоджерел виробництва фінської компанії Neste для всіх польотів.

Також її базовий аеропорт Тролльхеттан-Ванерсборг із середини червня заправлятиме перевізників лише екологічно чистими пальними сумішами.

Нині для виконання комерційних рейсів дозволено використання 50% суміші з екологічного авіапального і гасу. За заявою Neste, для рейсів із Тролльхеттану поставлятиметься суміш із включенням 30-40% альтернативних видів пального, проте навіть це дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 40%.

Біопальне Neste виробляється з відпрацьованої рослинної олії та тваринних жирів.

Нагадаємо, маневрові теплотяги в морському порту німецького міста Бремерхафен переведені з дизельного на біопаливо, що отримується з гідроочищених олій (HVO).

Найбільша судноплавна компанія Японії Mitsui O.S.K. Lines (MOL) завершила експериментальний рейс, під час якого як бункерне паливо використовувався біометанол.

Equilon Enterprises LLC (Shell) та сільськогосподарська компанія S&W Seed Company підписали угоду про створення спільного підприємства (СП) з метою розробки нової генетики рослин покривних олійних культур як сировини для біопального. Cпільне підприємство під назвою Vision Bioenergy Oilseeds LLC буде спільною власністю Shell і S&W.

Німецька енергетична компанія Uniper анонсувала створення термінала для біопалива у Вільгельмсхафені.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

ПрАТ “Укргідроенерго” планує у вересні поточного року підписати контракт із німецькими компаніями Andritz Hydro та MAN Energy Solutions на постачання електролізера потужністю 1 МВт для виробництва водню.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору