Ужгородка

Новини Закарпаття

У Польщі будують швидкісну трасу до кордону з Україною за 2,5 мільярда злотих

Як повідомляє “Ukraine.pl”, Генеральна дирекція національних доріг і автострад уже має контракти на будівництво нової траси S12. Йдеться про будівництво швидкісної дороги від містечка Пяски, що на схід від Любліна, до польсько-українського переходу в Дорогуську.

Будівництво дороги протяжністю близько 75 км розділено на чотири ділянки. І всі вони вже мають своїх виконавців. У понеділок GDDKiA підписало договір із Stecol Corporation на проектування та будівництво останньої ділянки – від Дорогуська до Холма.

Не вистачає контракту на 6-кілометрову ділянку в районі розв’язки у Дорогуську. Його вирізали з початкового плану, оскільки там знайшли промислові відходи. Тож вирішили, що швидкісна дорога піде в обхід полігону. Однак це вимагає отримання всіх дозволів на інвестиції з самого початку. Триває робота над проектною документацією.

Вартість будівництва траси у Люблінському воєводстві становить приблизно 2,5 мільярда злотих. Об’їзна дорога Холма має бути готова у 2025 році. Ділянки Пяски – Дорогуча та Холм – Дорогуськ мають відкрити через рік, а останній фрагмент – у 2027 році.

Підрядник матиме 39 місяців для реалізації інвестицій, не враховуючи зимовий період (з 16 грудня по 15 березня). Генеральна дирекція національних доріг і автомагістралей Польщі очікує, що будівництво закінчиться у 2027 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору