Ужгородка

Новини Закарпаття

LNZ Group пропонує ексклюзивні гібриди ріпаку у співпраці з Limagrain

Гібриди відрізняються високою стійкістю до розтріскування, що робить їх незамінними для кожного господарства

Компанія LNZ Group оголосила про початок співпраці з провідним виробником у сільськогосподарській сфері — Limagrain, передає пресслужба LNZ Group.

У компанії представили відомі гібриди ріпаку: ALASCO, ACAPULCO та ASTRONOM, які дистриб’ютор пропонує на правах ексклюзиву.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зауважується, гібриди відрізняються високою стійкістю до розтріскування, що робить їх незамінними для кожного господарства.

Партнерство з Limagrain дозволяє поєднувати наш досвід із передовими науковими дослідженнями та технологіями. Результатом співпраці є надійні гібриди ріпаку, які допоможуть вам досягти високих результатів у вашій сільськогосподарській діяльності, – мовиться у повідомленні.

Довідка. LNZ Group — український вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом і засобами захисту рослин, вирощуванні зернових і технічних культур, тваринництві та зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.

Нагадаємо, торік агропромисловий холдинг LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta. Мета ягідного кооперативу це — концентрація виробників ягід в одному місці, забезпечення збуту продукції для фермерів, а також розповсюдження якісних саджанців.

Раніше Landlord повідомляв, що LNZ Group стала офіційним дистриб’ютором BASF.

Українська Зернова Асоціація (УЗА) об’єднує виробників, переробників та експортерів зерна з метою спільної праці над створенням сприятливих умов на ринку зерна та захисту інтересів учасників цього сектору.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору