Ужгородка

Новини Закарпаття

Канада відкрила ринок для молока та молочних продуктів з України

Нині для українських виробників молока і молокопродуктів відкриті ринки 31 країни

Завдяки спільній роботі Держпродспоживслужби та МЗС відкрито новий ринок для збуту продуктів українського виробництва, а саме молока та молочних продуктів до Канади, повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З формою сертифіката для експорту зазначеного товару можна ознайомитись на офіційному сайті Держпродспоживслужби за посиланням.

Детальніше ознайомитися з погодженою компетентними органами обох країн формою сертифіката для експорту зазначеного товару можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі “Міжнародне співробітництво”, рубрика “Сертифікати на експорт з України“.

Пояснення до вимог законодавства Канади, які стосуються виробників молочних продуктів та вказані у зоосанітарному сертифікаті опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі “Вимоги країн світу“.

Довідка. Нині для українських виробників молока і молокопродуктів відкриті ринки 31 країни, а саме — Європейський Союз, Євразійський Союз, Азербайджан, Алжир, Аргентина, Боснія та Герцоговина, Великобританія, Домініканська Республіка, Ізраїль, Ірак, Йорданія, Канада, Катар, Кенія, Китай, Кувейт, Республіка Ліван, Лівія, Марокко, Молдова, ПАР, Північна Македонія, Саудівська Аравія, Таджикистан, Туніс, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан, Чорногорія, Японія. Відповідні сертифікати на експорт оприлюднені на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, влітку минулого року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Канади розпочала новий проєкт на суму 40 млн доларів США (52 мільйони канадських доларів) для подальшого розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ в Україні.

Канада може співпрацювати зі своїми союзниками, щоб допомогти зберегти 22 мільйони тонн зерна, забезпечивши до вересня такі варіанти тимчасового зберігання, як пластикові мішки для зерна для фермерів, щоб запобігти втраті цьогорічного врожаю. Країна також може допомогти у будівництві зерносховищ у Польщі на кордоні. Зокрема нині канадські парламентарі розробляють варіанти допомоги українським аграріям, серед яких є пропозиція побудувати в Польщі елеватори для українського зерна.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору