Ужгородка

Новини Закарпаття

Ціни на свіжу капусту нового врожаю в Україні знижуються порівняно з минулим роком

Ціна на капусту нового врожаю в Україні впала нижче торішнього рівня, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Починаючи зі старту масового збирання середніх сортів капусти в українських господарствах, вартість цієї овочевої культури знову почала знижуватися.

Основні фактори, що призвели до зниження цін на капусту нового врожаю, були розкриті експертами. По-перше, після періоду дощів, погода в Україні відновилася до норми, що спричинило збільшення обсягів капусти на ринку. По-друге, вологість та часті опади негативно вплинули на якість продукції, викликаючи тріщини на качанах.

Сьогодні більшість українських виробників продає капусту врожаю 2023 року по ціні 25-35 гривень за кілограм ($0,68-0,96), що в середньому на 16% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня. Однак, спостерігається помірна попитова активність на білоголову капусту, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі закуповують її невеликими партіями для поточних продажів.

Також по темі: Ціни на ранню капусту в Україні істотно знизилися

Варто зазначити, що сьогодні ціни на білокачанну капусту в Україні в середньому на 14% нижчі, ніж у той же період минулого року. Місцеві фермери вважають, що ціновий тренд зниження залишатиметься на ринку і надалі.

Загалом, зниження цін на капусту нового врожаю в Україні стало результатом збільшення обсягів поставок, впливу погодних умов та певного зниження попиту. Виробники сподіваються на подальше відновлення попиту та позитивні зміни в ринковій ситуації для забезпечення стабільності цін на цю важливу овочеву культуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору