Ужгородка

Новини Закарпаття

Важливо не допустити обмеження експорту насіння, як запоруки продовольчої безпеки, – Тарас Висоцький

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зустрівся з президентом EMEA Corteva Agriscience в регіоні Європа, Близький Схід та Африка,  Ігорем Тесленком на полях міжнародної Конференції з питань відновлення України, що відбулася в Лондоні.

Сторони обговорили перспективи розвитку українського виробництва насіння, в тому числі збільшення його експорту до європейських країн. Тарас Висоцький наголосив, про важливість недопущення будь-якого обмеження експорту українського насіння, як запоруки продовольчої безпеки.

Обговорили також співпрацю у розширенні доступу насіння до Європейського Союзу, в тому числі відкриття експорту олійних культур, зокрема соняшнику.  А також можливість запуску спільної програми моніторингу якості сільгоспгрунтів на деокупованих територіях.

Також по темі: В Україні змінилося законодавство щодо насіння і садивного матеріалу

Тарас Висоцький подякував EMEA Corteva Agriscience за підтримку соціальними програмами українців та українських фермерів.

Він також висловив вдячність керівництву компанії за рішуче  припинення діяльності в росії після її повномасштабного вторгнення в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору