Ужгородка

Новини Закарпаття

МХП стала підписантом Ukraine Business Compact 2023

Компанія МХП долучилася до підписання Принципів довгострокового сталого економічного відновлення України «Ukraine Business Compact».

Презентація Принципів відбулася в Лондоні, у ході Конференції з питань відновлення України. Захід проходив 21-22 червня 2023 року, і був зоесереджений на мобілізації міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України і подальшого процесу відновлення від наслідків війни.

«Метою підписання Принципів є викладення спільних очікувань щодо успіху зусиль з відновлення країни», – поінформували в МХП.

Також по темі: МХП підписав меморандум про партнерство з ДонорUA

Відтак, компанії-підписанти «Ukraine Business Compact 2023» маю низку зобов’язань, таких як:

– інвестувати та працювати стало, прискорюючи зелений перехід та інклюзивне зростання відповідно до міжнародної корпоративної практики;

– діяти відповідально та посилювати відповідальну ділову практику у згоді з міжнародними стандартами, включаючи дотримання чинного законодавства, підтримку та дотримання прав людини, справедливі та інклюзивні практики, а також запобігання корупції.

«Під час повномасштабної війни МХП бачить своїм завданням підтримку економіки та харчової безпеки України.

Компанія спільно з Благодійним фондом «МХП-Громаді» активно розвиває громади та підтримує тих, кому особливо необхідна допомога.

Окрім того, підтримує благодійні, соціальні й культурні проєкти», – резюмували в МХП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору