Ужгородка

Новини Закарпаття

Порт Одеси можуть виключити зі списку ЮНЕСКО

Також розширено буферну зону ЮНЕСКО (фіолетова лінія), яка окреслює межі вже існуючих історичних ареалів міста

Під час засідання Рада з питань охорони культурної спадщини прийняла рішення виключити порт Одеси із зони ЮНЕСКО. Так, розглядалося розширення меж території об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  Мовиться про”Історичний центр Одеси”, повідомив директор департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Іван Ліптуга у Facebook.

Рада прийняла рішення про виключення порту з основного об’єкта та розширення зони (блакитна лінія) вглиб від моря у північному і південному напрямках на декілька кварталів включно з територією парку Шевченка.

Також була розширена буферна зона ЮНЕСКО (фіолетова лінія), яка окреслює межі вже існуючих історичних ареалів міста. Остаточне затвердження нових меж буде прийматись Комітетом ЮНЕСКО в Парижі восени цього року, — зазначив директор департаменту.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Нагадаємо, країни G7 міркують над майже повною забороною експорту до росії. У рф такий крок викликав незадоволення, тож заступник голови ради безпеки рф Дмитро Медведєв заявив, що спекулюватиме продовженням “зернової угоди”.

Миколаївські порти вже майже пів року готові до відновлення роботи в межах “зернової ініціативи”. Але доєднання Миколаївщини до зернового коридору не допускають росіяни.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору