Ужгородка

Новини Закарпаття

У тимчасово окупованому Криму торгують олією з Запорізької області

Про незаконне заволодіння майном фірма подала заяву правоохоронним органам України

У магазинах тимчасово окупованого росіянами Криму продають олію торговельної марки “Оліс”, тоді як законні власники заводу-виробника не мають доступу до потужностей в окупованій Василівці Запорізької області, повідомила  генеральна директорка ТОВ “Фірма “Оліс ЛТД” Ірина Золотаревська, передає “Центр журналістських розслідувань”

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Етикетка пляшки виконана українською мовою, а юридична адреса виробника в Запоріжжі та адреса виробництва у Василівці співпадають з реєстраційними даними ТОВ “Фірма “Оліс ЛТД” та його заводу на окупованій території.

Вже рік ми не маємо доступу на завод, розташований у Василівці. Тож про те, чи працює виробництво і чи реалізується продукція, а також хто очолює “віджате” підприємство, інформації не маємо. Про незаконне заволодіння майном фірма подала заяву правоохоронним органам України, — зазначила Золотаревська.

На сайті окупаційного так званого “міністерства” майнових відносин у переліку “безхазяйного майна” є докладний перелік майна компанії — від земельних ділянок, виробничого обладнання до місткостей для олії.

Нагадаємо, у травні металургійний холдинг ArcelorMittal оголосив, що його підрозділ – “АрселорМіттал Берислав” з виробництва вапняку на деокупованій Херсонщині вже відновив виробничий процес, повідомляє пресслужба холдингу.

Російська фірма “Агрокомплекс імені Ткачова”‎ захопила понад 160 000 га земель сільськогосподарського призначення на території України, які Росія окупувала після 24 лютого 2022 року.

Судна, пов’язані з найбільшим російським зернотрейдером, відправили тисячі тонн вкраденого українського зерна світовим покупцям, використовуючи складну систему фідерних суден і плавучих кранів. Відповідно до корпоративних та юридичних документів, ці судна пов’язані з компаніями, контрольованими російським бізнесменом, який володіє ТОВ “Торговий дім РІФ”, найбільшим експортером зерна в рф та великим гравцем на світових ринках зерна.

РФ продовжує вивозити зернові запаси в Крим. Україна звертатиметься до міжнародних установ з вимогою компенсації збитків.

СБУ повідомила про підозру капітанам суден “Матрос Позиніч” і “Міхаіл Ненашев”, якими російські окупанти вивозили через Крим крадене українське зерно.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору