Ужгородка

Новини Закарпаття

Від сьогодні у трьох областях заборонили ловити рибу

Спалаху інфекційних захворювань немає, спостерігаються лише сезонні рівні захворюваності на гострі кишкові інфекції

З 19 червня у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях заборонено купатися у водоймах та виловлювати рибу, оскільки показники річкової й морської води суттєво погіршуються, заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає Liga.net.

В Одеській області ситуація досить ризикована, тому закликаю громадян не користуватися водоймами, не купувати рибу в невстановлених місцях та не виловлювати рибу, — пояснив він.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Посадовець запевнив, що епідемічна ситуація у Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях стабільна. Спалаху інфекційних захворювань немає, спостерігаються лише сезонні рівні захворюваності на гострі кишкові інфекції.

Як відомо, вночі 6 червня о 02:50 російські терористи здійснили внутрішній підрив конструкцій Каховської ГЕС. У зоні підтоплення близько 80 населених пунктів. Каховську ГЕС повністю зруйновано, відновити її неможливо.

Підрив Каховської ГЕС росіянами — це удар по глобальній продовольчій безпеці, яку ворог хоче знищити. Ця катастрофа вплине на систему зрошення на Півдні України, зазначив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Перевантажувальний термінал компанії “Нібулон” (філія Козацька), що розташований на території селища Козацьке Херсонської області, опинився під водою внаслідок руйнування греблі Каховської гідроелектростанції.

Внаслідок знищення Каховської ГЕС збитки для рибної галузі  від загибелі лише дорослих особин можуть сягнути 95 тисяч тонн або близько 4 млрд грн. Всього, за попередніми розрахунками, збитки від загибелі усіх біоресурсів складуть до 10,5 млрд грн.

Міністерство аграрної політики та продовольства України за попередніми оцінками, внаслідок терористичного акту росіянами на Каховській ГЕС, передбачає на Херсонщині затоплення орієнтовно 10 тисяч га сільськогосподарських земель на правобережжі. А також в декілька разів більше на лівому березі області, який зараз перебуває під окупацією.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору