Ужгородка

Новини Закарпаття

На Тернопільщині розширюють потужності зі зберігання зерна

ПП “ЛУБНИМАШ” — український виробник та постачальник обладнання для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших матеріалів протягом десятків років

Фахівці заводу “Лубнимаш” на потужному елеваторі на Тернопільщині звели новий силос для оперативного зберігання діаметром 9,2 метра та місткістю 850 тонн виробництва компанії, повідомляє пресслужба заводу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Оцинкований конус та полімерне покриття секторів даху Green coat pural виробництва концерну SSAB (Фінляндія) суттєво збільшить термін експлуатації місткості в такому виконанні на роки.

Раніше підприємство “ЛУБНИМАШ” провело завершальний етап монтування обладнання для господарства в Івано-Франківській області, перелає пресслужба компанії.

Нагадаємо, у Конотопському районі Сумської області на базі діючого комплексу напільного зберігання встановили два силоси МСВУ 165.16 виробництва “ЛУБНИМАШ”. Кожен силос має об’єм одночасного зберігання 6 800 тонн.

На Тернопільщині створили унікальний генератор на біовідходах.

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає Landlord.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

Українська зернова асоціація звернулася до уряду з проханням ініціювати внесення змін до постанови КМУ щодо питання об’єктів критичної інфраструктури та включити зернозберігальні підприємства до об’єктів критичної інфраструктури.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору