Ужгородка

Новини Закарпаття

Партія “Свобода” зробила заяву стосовно затримання голови Тернопільської облради

З цього приводу партія “Свобода” зробила офіційну заяву стосовно затримання Головка.

“Всеукраїнське об’єднання «Свобода» нетерпиме до корупції в жодному її прояві. Однак ми вже неодноразово мали негативний досвід, коли в часи усіх минулих влад отримували політичні утиски та фейкові кримінальні провадження за свою державницьку позицію. Тому сьогодні розраховуємо на об’єктивне і неупереджене розслідування цієї справи з боку правоохоронних органів.

Разом з тим, вважаємо за необхідне повідомити, що останнім часом Михайло Головко отримував багато погроз з боку агресивних активістів московського патріярхату через свою активну позицію щодо заборони діяльности московського патріярхату в Україні і передачі Почаївської лаври з рук московського патріярхату на баланс Тернопільської територіяльної громади. Головкові надходили наполегливі «рекомендації» від окремих можновладців із вимогами не виносити цих питань на публічне обговорення та сесію Тернопільської обласної ради.

Відтак сподіваємося, що патріотична і принципова позиція Михайла Головка не стане підставою для політичної розправи над ним”, – зазначили у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору