Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні фіксують історичний мінімум безробіття

Більшість безробітних – жінки. Їхня кількість становить 85,5 тисячі

Станом на червень 2023 року число офіційно зареєстрованих безробітних в Україні оновило історичний мінімум, опустившись до 119,2 тис. осіб, повідомив перший заступник голови податкового комітету Верховної Ради Ярослав Желєзняк.

Більшість безробітних – жінки. Їхня кількість становить 85,5 тисячі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З липня 2022 року відповідний показник стрімко скорочується. На початку 2023 року він становив 186,5 тис., а до червня зменшився ще майже на 70 тис. людей.

Чинники, що впливають на офіційний рівень безробіття:

  • виплата з безробіття зараз провадиться лише 90 днів;
  • чоловіки мають перед реєстрацією з безробіття принести документи з ТЦК. Тому зараз більшість зареєстрованих безробітних – це жінки.

Нагадаємо, компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023.

18 квітня Кабінет міністрів затвердив порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, повʼязаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування, за працевлаштування людей на новостворені робочі місця, повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” запровадило “Школу сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни”.

В Україні розпочав роботу цифровий освітній простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy. Це – унікальний проєкт лідерів української онлайн-освіти і фахівців аграрної галузі України та світу. Його реалізовують Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) та команда найбільшої української онлайн-платформи навчання Prometheus за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Ресурс створено для працівників малих, середніх та великих сільськогосподарських компаній, студентів і викладачів українських аграрних ЗВО.

В Україні презентували навчальну електронну платформу для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників – еДорада. На платформі можна буде почерпнути знання про фінансування та кредитування сільського господарства.

Також для українських фермерів створили платформу, на якій можна придбати усе для польових робіт. Значна кількість українських та закордонних виробників вийшли на єдину платформу ADAM UA, де підприємці можуть придбати усе необхідне для фермерських робіт.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору