Ужгородка

Новини Закарпаття

На Миколаївщині оголосили про початок жнив

Жнива здійснюються власною технікою, яку компанія також може надати в оренду іншим підприємствам чи фермерським господарствам. Технічний арсенал сільськогосподарської техніки дозволяє забезпечити не тільки власні потреби, але й підтримати інших агровиробників у зборі врожаю

На Миколаївщині ТОВ “СП “ПАЕК” розпочало збиральну кампанію 2023 року, повідомила пресслужба компанії у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Як зазначив голова наглядової ради компанії Юрій Кормишкін жнива 2023 на Миколаївщині почалися. Він побажав всім “гарного врожаю, мирного неба та перемоги”.

Група компаній “ПАЕК” однією з перших у регіоні розпочала збирання урожаю з озимого ячменю.

Жнива здійснюються власною технікою, яку компанія також може надати в оренду іншим підприємствам чи фермерським господарствам. Технічний арсенал сільськогосподарської техніки дозволяє забезпечити не тільки власні потреби, але й підтримати інших агровиробників у зборі врожаю.

Ми уже не перший рік надаємо послуги з оренди комбайнів, цей рік не є виключенням, — пояснив Кормишкін.

Парк групи компаній “ПАЕК” нараховує понад 600 одиниць сільськогосподарської техніки, як українського, так і іноземного виробництва. Наприклад, комбайни представлені різними моделями провідних світових виробників агротехніки: New Holland, John Deer, John Deer, Chellenger.

Довідка: ПАЕК – велике сільськогосподарське підприємство з земельним банком 54 000 га. За даними компанії, під окупацією знаходилися 29 000 га, які “окупанти замінували густіше, аніж сіється пшениця”. З грудня до кінця березня їй вдалося розмінувати близько 13 000 га землі. Власником компанії є Юрій Кормишкін – депутат Миколаївської обласної ради.

Нагадаємо, у березні український бізнесмен Юрій Кормишкін, якому належить агрохолдинг Південна аграрно-експортна компанія (ТОВ “СП “ПАЕК”), отримав поранення внаслідок підриву трактора на полі в Миколаївській області.

15 червня на Одещині фермер, який працює в селі Муравлівка Саф’янівської сільської громади в Ізмаїльському районі, розпочав збирати озимий ячмінь, зазначила радниця начальника Одеської районної військової адміністрації Олена Новічкова у Facebook.

Тоді як сівба ярих культур в Україні підходить до завершення. Зокрема, вона вже закінчилася на Полтавщині та Кіровоградщині.

Відсутність атмосферних опадів та поява теплих погожих днів створили сприятливі умови для проведення весняного посіву на Рівненщині.

На Вінниччині підприємства переглянули технологічні процеси вирощування культур щодо оптимізації та раціонального використання матеріально-технічних ресурсів. Нині очікується, що структура посівних площ у 2023 році зазнає певної трансформації.

У холдингу A.G.R. Group відмовились від кукурудзи. Цьогоріч поля вже засіяли нішевими культурами — білою та чорною гірчицею, коріандром та горохом, повідомляє пресслужба компанії.

Компанія “Росток Холдинг” завершила весняну посівну кампанію. Як повідомляє пресслужба компанії, загалом засіяно понад 10 тис. га площ. З них понад 5,2 тис. га кукурудзи, 1,77 тис. га — озимої пшениці, 1,73 тис. га соняшнику та 600 га — інші культури.

Нині у посівах “ТАС Агро” найбільшу частку займають кукурудза — 24,1 тис. га, соняшник — 15,9 тис. га, під сою відведено 11,5 тис. га. Порівняно з минулим роком зменшилися площі під олійними культурами та збільшено під зернову групу.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору