Ужгородка

Новини Закарпаття

Coca-Cola HBC купує горілчаний бренд Finlandia за $220 млн

Володіння брендом Finlandia посилить позиції Coca-Cola HBC на ринку преміальних алкогольних напоїв

Компанія Coca-Cola HBC повідомила про досягнення угоди про придбання власника горілчаного бренду Finlandia Brown-Forman Finland у дочірньої компанії Brown-Forman Corporation, Brown-Forman Netherlands BV. Узгоджена ціна становить 220 мільйонів доларів США та підлягає звичайним коригуванням ціни закриття.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Придбання здійснюється через дочірню компанію CC Beverages Holdings II BV, що знаходиться у повній власності Coca-Cola HBC. Закриття угоди очікується у другій половині 2023 року та підлягає отриманню дозволів від регуляторних органів.

Бренд Finlandia був заснований в 1970 році і є провідним горілчаним брендом у Центральній та Східній Європі з річним обсягом виробництва 2,7 млн 9-літрових ящиків по всьому світу, з яких понад 60% виробляється в межах географічної присутності Coca-Cola HBC.

Finlandia розливається компанією Anora Group plc у Фінляндії на підставі довгострокової угоди про надання виробничих послуг і випускається в чистому вигляді та в декількох ароматизованих версіях, – мовиться у повідомленні.

Як зазначив гендиректор Coca-Cola HBC Зоран Богданович, у компанії розглядають це як привабливу інвестицію та природну еволюцію ролі як одного з дистриб’юторських партнерів Finlandia, що додатково підтверджує міцність “перевіреного часом та широкомасштабного партнерства з Brown-Forman”.

Ми раді передати факел власності Finlandia Coca-Cola HBC, яка довела, що є сильним і надійним партнером наших брендів протягом понад 17 років. Ми вважаємо, що Coca-Cola HBC добре підходить для підтримки майбутніх етапів розвитку, – своєю чергою прокоментував угоду генеральний директор Brown-Forman Лаусон Вайтінг.

Володіння брендом Finlandia посилить позиції Coca-Cola HBC на ринку преміальних алкогольних напоїв.

Довідка. Coca-Cola HBC – компанія системи Coca-Cola, яка виробляє напої в Італії, Нігерії, Єгипті та в країнах центральної й східної Європи.

Нагадаємо, офіційний ботлер Coca-Cola в Україні – “Кока-Кола Беверіджиз Україна” – у 2023 році близький до того, щоб вийти на довоєнний обсяг виробництва і дистрибуції продукції.

У 2022 році бренд безалкогольних напоїв Coca-Cola став першим серед найдорожчих фуд-брендів світу з оцінкою $57,5 млрд.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору