Ужгородка

Новини Закарпаття

ЄБРР підпише з Україною угоду про посилення підтримки агросектору

Банк планує також підписати два проєкти, один з яких про забезпечення продовольчої безпеки в секторі агробізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку планує підписати з Україною на поточному тижні документи про посилення агросектору країни. 21 червня у Великій Британії відбувається конференція з питань відновлення України. Як зазначає Укрінформ, ЄБРР долучиться до обговорень про майбутнє відновлення, його планування та фінансування.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

ЄБРР з самого початку має дуже практичну мету: підтримувати стійкість реального сектору української економіки тут і зараз, приділяючи першочергову увагу енергетичній безпеці, життєво важливій інфраструктурі, продовольчій безпеці та підтримці приватного сектору. На етапі відбудови, на додаток до продовження підтримки реформ, ми плануємо працювати ще активніше у цих напрямах і продовжувати підтримку ключових секторів економіки України, – зазначила президентка ЄБРР Оділь Рено-Бассо.

Окрім цього, ЄБРР має намір підписати три меморандуми про взаєморозуміння з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Один з цих меморандумів стосуватиметься гідроенергетики з урахуванням ситуації на Каховській ГЕС.

Банк планує також підписати два проєкти, один з яких про забезпечення продовольчої безпеки в секторі агробізнесу.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку надає фінансовий пакет одному з провідних агрохолдингів України “Астарта” у $30 млн, аби допомогти подолати несприятливі умови, викликані війною росії проти України, і забезпечити більш стійку діяльність. Пакет містить кредит у $21 млн від ЄБРР та $9 млн від Фонду чистих технологій (CTF), що направлені на сталий розвиток.

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів зустріч з президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо щодо спільної реалізації проєктів розвитку Дунайських портів, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України в Facebook.

Представники Європейського банку запевнили, що продовжуватимуть підтримувати українських аграріїв та висловили готовність забезпечити фінансування в об’ємі не менше минулорічного.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголошує про початок конкурсу AgVenture і розглядатиме заявки від інноваційних компаній на ранніх етапах розвитку в секторі агробізнесу з усіх країн, в яких ЄБРР інвестує. Мета ініціативи — пошук шляхів подолання викликів у продовольчій системі.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору