Ужгородка

Новини Закарпаття

Ціна на свинину в живій вазі залишається стабільною

У кінці червня середньозважена ціна закупівлі свиней забійних кондицій додала 1%, проте позитивна динаміка не була повсюдною.
Про це пише Bizagro з посиланням на Асоціацію «Свинарі України».

Торги попереднього тижня завершилися незначним позитивним коливанням цін на живець свиней забійних кондицій. Так, у Центрі, на Заході та на Півдні оператори товарні партії закуповували на 1-2 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше, тоді як на Сході ціни закупівлі залишилися на досягнутому рівні: у західних регіонах цього тижня ціни коливаються в межах 81-82 грн/кг, у Центрі тяжіють до 84 грн/кг, а на Сході фіксують максимальну цінову позначку на рівні 85 грн/кг. Середньозважена ціна закупівлі становить 82,8 грн/кг, що на 1% вище ніж тижнем раніше.

Також по темі: Ціни на свинину в живій вазі знову зростають

Хоча представники м’ясопереробки наразі не спостерігають надмірної торгівельної активності, а деякі нарікають на деяке її послаблення, більшість операторів констатує відносно сталий попит та планомірний перебіг реалізації. При цьому, профіциту товарної свинини наразі переважно не спостерігають, відзначаючи, що докупити додаткові об’єми після завершення торгів у більшості регіонів складно. Тож загалом заготівельники вважають, що попит та пропозиція свинини наразі відносно збалансовані, а конкретних передумов для послаблення цін закупівлі нині не бачать.

Регіональні діапазони середніх закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії за 26-й тиждень 2023-го року.

Джерело: Аналітичний відділ АСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору