Ужгородка

Новини Закарпаття

Під час повномасштабної війни “Астарта” утримала частку молока екстра на рівні 97%

Нині “Астарта” має 35 тваринницьких ферм та 25 тис. голів ВРХ, з яких 12,1 тис. — дійні корови

Під час повномасштабної війни агропромхолдинг “Астарта” зберіг частку виробництва молока сорту “екстра” на рівні 97%, повідомляє пресслужба ТОВ “Хмільницьке”, що входить до структури холдингу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З початку війни молочні ферми агрохолдингу працювали без перебоїв та зберегли якість надоєного молока на рівні 97% ґатунку “екстра”.

Нині “Астарта” має 35 тваринницьких ферм та 25 тис. голів ВРХ, з яких 12,1 тис. — дійні корови.

Довідка: “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).

Нагадаємо, агропромисловий холдинг “Астарта” на річних загальних зборах 24 травня розгляне питання виплати дивідендів за 2022 рік.

На початку 2023 року “Астарта” збільшила продажі за всіма позиціями. Продажі пшениці у першому кварталі року зросли у 4 рази, до 40,85 тис. т, кукурудзи — до 227,2 тис. т (+14%), соняшнику — до 31,6 тис. т (+47%), ріпаку — до 3 тис. т (у 43 рази), соєвої олії —  до 10,2 тис. т (+70%), соєвого шроту — до 41,3 тис. т (+6%). Продажі молока зросли на 19% і склали за квартал 28,8 тис. т.

Водночас ціни на продукцію, що реалізується компанією, піднялися: на цукор — на 42%,  кукурудзу — 32%, ріпак — 25%, соєву олію — 7%, соєвий шрот — 23%, молоко — на 14%. При цьому соняшник подешевшав на 16%, пшениця — на 17%.

Агропромхолдинг “Астарта” завершив сезон цукроваріння 2022 року. Цукрові заводи переробили близько 2 млн т цукрових буряків, вирощених на полях агропромхолдингу та його партнерами-сільгосптоваровиробниками, і виробили з них 282 тис. т цукру.

В агропромхолдингу “Астарта” минулого року гірчицю вирощували на 280 га, валовий збір склав 327 т. Вирощену культуру компанія експортувала до Німеччини та Франції.

ТОВ ІПК “Полтавазернопродукт” (входить до структури агропромхолдингу “Астарта”) розпочало реалізацію проєкту з компостування, що стало продовженням досвіду агрофірми “Добробут”, інформує пресслужба компанії у Facebook.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору