Ужгородка

Новини Закарпаття

Китай отримує найбільшу вигоду у рамках Чорноморської зернової ініціативи

Згідно з інформацією, опублікованою Спільним координаційним центром ООН, Китай є найбільшим одержувачем продовольчих товарів і кормів в рамках Чорноморської зернової ініціативи.
Про це повідомляє Bizagro з посиланням на world-grain.com

Станом на 20 червня за планом було відвантажено 32,1 млн тонн продовольчого, фуражного зерна та насіння олійних культур , з них 7,7 млн ​​тонн, або 24%, припадає на Китай. Це включало 5,6 мільйона тонн кукурудзи, 1,8 мільйона тонн соняшникової макухи, 370 000 тонн соняшникової олії та 340 000 тонн ячменю, згідно зі звітом Міністерства сільського господарства США (FAS).

Також по темі: ООН стурбована відсутністю нових суден, які беруть участь у зерновій угоді

Іспанія отримала друге місце за обсягом поставок – 5,9 млн тонн, або 18%, за нею йде Туреччина – 3,2 млн тонн, або 10%.

Ініціатива була вперше підписана 27 липня 2022 року, щоб пом’якшити глобальну продовольчу кризу, яка погіршилася вторгненням Росії в Україну 24 лютого 2022 року . Його кілька разів продовжували, і він має закінчитися 18 липня. Росія заявила, що не буде продовжувати угоду , якщо не буде виконано низку вимог, включаючи усунення перешкод для російського експорту зерна та добрив.

Китай не був зазначений як вантажний пункт призначення для пшениці, сої, ріпаку чи інших товарів, які постачаються на світові ринки в рамках зернової ініціативи, повідомила FAS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору