Ужгородка

Новини Закарпаття

Бекон з яблук, картоплі та кленового сиропу переміг м’ясо на всесвітньому конкурсі

Перевагами продукту є втричі нижча калорійність від свинячого бекону та вчетверо нижчий вміст жиру. І, звісно, стійкість для планети

Веганський продукт посів перше місце в категорії “М’ясний продукт року для сніданку” в межах щорічної нагороди Mindful Awards, яка відзначає найкращі компанії, послуги та продукти у споживчому сегменті, передає newfood.

Переможцем у категорії найкращого м’яса для сніданку став веганський бекон Hooray Foods. Його перевагами є втричі нижча калорійність від свинячого бекону та вчетверо нижчий вміст жиру. І, звісно, стійкість для планети.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

У склад продукту входить вода, кокосова олія, біле рисове борошно, гороховий крохмаль та крохмаль тапіоки, натуральні ароматизатори, сіль, кленовий сироп, екстракт яблука, концентрат бурякового соку, екстракт фіолетової солодкої картоплі, екстракт дріжджів, концентрат лимонного соку тощо.

Як розповідають організатори, цього року в програму було подано понад 1825 номінацій від компаній з усього світу. Переможці були обрані за такими критеріями як довіра до бренду, користь для здоров’я та прозорість.

Споживачі уникають багатьох визнаних брендів і шукають продукти та послуги, які закривають необхідні для них потреби – від підтримки психічного здоров’я та фізичної форми та харчових переваг. Уважні компанії стежать за цим трендом, — зазначив Тревіс Грант, керуючий директор Mindful Awards.

Нагадаємо, забудьте про гачок, волосінь і грузило. Ізраїльська харчова технологічна компанія вперше в історії надрукувала готове до приготування філе риби на 3D-принтері, використовуючи клітини тварин, культивовані та вирощені в лабораторії.

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів. Нова технологія підійде для альтернативних м’ясних та молочних продуктів рослинного походження, де жири та олії допомагають забезпечити структуру, смак, текстуру та поживний профіль.

Американські інженери описали спосіб вирощування у лабораторії штучного сала для покращення смакових і фізичних властивостей вирощеного м’яса. Досліди з тваринними жировими клітинами показують, що їх можна вирощувати тонкими шарами, після чого об’єднувати у тривимірну масу, що нагадує справжню жирову тканину тварин.

Американська харчова технологічна компанія Motif FoodWorks випустила свій перший продукт, орієнтований на споживача, — гамбургери на рослинній основі Motif BeefWorks.

З листопада компанія GG (GG plant-based food products) вела на ринок рослинну альтернативу кальмарам.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) завершило першу передпродажну консультацію щодо харчових продуктів для людей, виготовлених із культивованих клітин тварин.

Найбільша у світі меблева компанія IKEA виготовлятиме фрикадельки з “м’яса” рослин, пише Forbes. Рівень викидів парникових газів під час їх виготовлення складе лише 4% від обсягу викидів, що з’являються при приготуванні справжнього м’яса. До складу рослинного делікатесу увійде гороховий протеїн, овес, яблука та картопля. У компанії обіцяють, що веганські фрикадельки виглядатимуть як м’ясо та матимуть ідентичний смак.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору