Ужгородка

Новини Закарпаття

Dubai Port World створить сучасну логістичну інфраструктуру в Узбекистані

DP World (ОАЕ) і Abu Dhabi Uzbekistan Investment (Узбекистан) підписали угоду про створення спільного підприємства

На ринок Узбекистану виходить один з найбільших світових портових операторів Dubai Port World, інформує Xabar.uz.

В Узбекистані Dubai Port World спільно з локальним партнером Abu Dhabi Uzbekistan Investment займеться створенням сучасної логістичної інфраструктури у вільних економічних зонах і розвитком електронної комерції.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

21 червня 2023 року DP World (ОАЕ) і Abu Dhabi Uzbekistan Investment (Узбекистан) підписали угоду про створення спільного підприємства, котре займеться інвестуванням у логістичну мережу Узбекистану і створенням сучасної інфраструктури у вільних економічних зонах.

Довідка. DP World (Dubai Port World) — один з найбільших світових портових операторів. Станом на 2011 рік, згідно зі звітом лондонської консалтингової компанії Drewry Shipping Consultants, компанія Dubai Worlds Ports стала третім найбільшим портовим оператором в світі.

Нагадаємо, Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) та COSCO Shipping Ports Limited (CSPL) після завершення процесу перевірки інвестицій уклали угоду про пайову участь CSPL у контейнерному терміналі HHLA Container Terminal Tollerort (CTT) у порту Гамбург.

Портовий оператор Hutchison Ports та інвестор Terminal Investment Limited Sarl (TIL), що входить до групи MSC, оголосили про співпрацю в розвитку нового контейнерного термінала в районі Europahaven порту Роттердам.

Стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія).

Компанії Air Products і Mabanaft оголосили про плани збудувати в порту Гамбург перший у Німеччині великий термінал для імпорту екологічно чистого енергоресурсу, передає “Порти України”.

У Румунії мають намір побудувати новий сучасний зерновий термінал у порту Констанца. Портовий оператор Socep вже розпочав необхідні для цього процедури.

Компанія “Аскет Шиппінг” розпочинає в Одеській області будівництво зерносховища потужністю 5 тис. т.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору