Ужгородка

Новини Закарпаття

У Тернополі голова ОСББ біля церкви побив чоловіка через коментарі у сусідському чаті

Як повідомляє видання “Тернопільські новини”, про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду.

14 квітня 2023 року близько 18.50 год. обвинувачений, перебуваючи поблизу церкви святого апостола Петра у Тернополі, підійшов до чоловіка та наніс йому удар кулаком в голову потерпілого.

Підозрюваний частково провину визнав. Він розповів, що він завдав потерпілому один удар рукою, однак при цьому зазначив, що у нього не було умислу вчинити дане кримінальне правопорушення та завдати потерпілому тілесні ушкодження, а даний конфлікт був спровокований потерпілим, який висловлювався до нього в грубій формі та нецензурною лайкою.

Чоловік пояснив, що у «Вайбері» було створено групу для співвласників будинку, у якому він працює на посаді голови правління ОСББ «Курбаса, 6».  Надалі до групи почали долучатись учасники, які не проживають в будинку, тому він зателефонував до однієї учасниці  групи, щоб запитати чи вона є співвласником будинку. На його телефонний дзвінок відповів потерпілий, який нецензурно висловлювався, принижував, звертався до нього «Василю», знаючи при цьому, що він є головою правління ОСББ.

Крім того потерпілий здійснив аудіозапис їхньої розмови, фрагмент якої потім виклав у групу, підписавши, що голова правління хамить людям. Також повідомив, що в подальшому у нього із потерпілим відбулась зустріч у дворі будинку, під час якої потерпілий в присутності свідків поводив себе зухвало відносно нього, агресивно, в грубій формі висловлювався до нього

Окрім того щодо подій, які мали місце ввечері 14 квітня 2023 року, повідомив, що він йшов по вулиці та проходячи повз потерпілого та свідка, потерпілий знову звернувся до нього в грубій формі, називаючи «Василю», а також нецензурно висловлювався, тому він повернувся до них та запитав чи потерпілий звертався до нього, на що отримав ствердну відповідь. Підійшовши ближче, він зробив потерпілому зауваження, щоб той не говорив до нього таким чином, на що той відштовхнув його, а він у свою чергу завдав йому один удар рукою у відповідь, проте не пригадує куди саме наніс удар.

Потерпілий розповів, що все сталось через те, що голова ОСББ закрив підвали у будинку, через що загинули безпритульні тварини. Він переконує, що після цього лише написав коментар у сусідському чаті. Також він наголосив, що звертання “Василю” не вважає образливим.

Суд визнав голову ОСББ винним та змусив його заплатити 850 грн штрафу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору