Ужгородка

Новини Закарпаття

Перший дегустаційний конкурс “Вина Срібної Землі” підкреслив потенціал закарпатських виноробів

На Закарпатті відбувся перший дегустаційний конкурс серед малих виноробів під назвою “Вина Срібної Землі”. Захід зібрав 30 видатних виробників вина з усієї області, які представили понад 150 зразків своєї виноробної майстерності.

В рамках конкурсу було визначено переможців у різних номінаціях. В категорії “Ігристі вина” найкращим виробником став Карло Шош. Категорію “Сухі білі вина (напівсухе)” виграли два виробника: ФГ “Теруар” та Карло Шош. ФГ “Теруар” також здобула перше місце в категорії “Сухі рожеві вина (напівсухе)”. В номінації “Сухі червоні вина (напівсухе)” перемогу поділили ФГ “Теруар” та Карло Шош. У категорії “Солодкі вина” переможцем став Руслан Орос. Найбільше глядацьких симпатій здобула продукція ФГ “Теруар”.

Також по темі: «Вина срібної землі»: відбудеться перший міжнародний конкурс вин на Закарпатті

Організатори заходу відзначили особливість кожного представленого вина, як результат праці малих виноробень, де кожен етап виготовлення продукції виконується з великою любов’ю та пристрастю. Виноробна справа на Закарпатті заслуговує на повагу та увагу, і такі конкурси сприяють розвитку цієї галузі. Організатори мають намір активно працювати в цьому напрямку, зокрема планують проведення подібних заходів у майбутньому. Важливо зазначити, що захід мав благодійний характер, оскільки кошти, зібрані на аукціоні, будуть спрямовані на підтримку захисників.

Всі представлені вина на конкурсі свідчать про великий потенціал виноробної галузі Закарпаття. Конкурс має за мету популяризацію місцевих виробників та важливу роль у розробці винної карти регіону, відкриваючи нові можливості для просування продукції.

Організація конкурсу відбувалась з дотриманням Правил міжнародних конкурсів, за допомогою спеціалізованої дегустаційної програми компанії GustosLife, заснованої на блокчейн-технології, що надає недоступність для фальсифікації результатів. Визначення переможців здійснювалось за участю кваліфікованих та сертифікованих експертів та виноробів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору