Ужгородка

Новини Закарпаття

“Верес” припиняє виробництво грибів та компосту в Каневі

Заводи з виробництва грибів та компосту компанії “Верес” в місті Канів Черкаської області припинили свою діяльність з липня 2023 року. За даними компанії UMDIS, виробничі процеси припинені, а обладнання було законсервоване.

Останнім часом компанія намагалася знайти орендаря для збереження виробництва, проте такий крок не був успішним. Грибна ферма “Верес” складається з 36 камер для вирощування печериць площею по 700 квадратних метрів кожна, що робить її найбільшою фермою такого типу в Україні. У пікові періоди виробництво досягало 450 тонн грибів на місяць. Компостне виробництво складало до 3500 тонн компосту Ф2 на місяць. Завод працював з 2004 року.

Також по темі: У Київській області на продаж виставили грибну ферму

Основною причиною закриття стала неприбутковість, яку ферма зазнала останнім часом. Більша частина вирощених печериць використовувалася для потреб власного консервного цеху, який відомий багатьом мешканцям України завдяки маринованим грибочкам “Верес”. Ймовірно, внаслідок припинення виробництва грибочків компанії також доведеться зупинити виробництво маринованих грибів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору