Ужгородка

Новини Закарпаття

У Рівненській області відкрився новий дилерський центр TITAN MACHINERY Ukraine

20 вересня у Рівненській області, село Біла Криниця відбулось урочисте відкриття нового дилерського центру TITAN MACHINERY Ukraine, офіційного дистриб’ютора компанії CASE IH. На захід завітали партнери, клієнти та офіційна делегація компанії CASE IH.

 

Це вже сьомий дилерський центр на рахунку TITAN MACHINERY Ukraine, і за словами генерального директора Юрія Вікторовича Алаторцева — це лише початок.

Новий дилершип включає склад оригінальних запасних частин, сервісний центр та центр продажу техніки CASE IH.

Наразі у дилерському центрі представлені флагманська лінійка тракторів CASE IH Quadtrac 600, ціла лінійка роторних комбайнів Axial Flow 9240, що славиться продуктивною роботою на полі, та швидкістю збору врожаю.

Окремої уваги заслуговував комбайн CASE IH 6140, потужністю більше 300 кінських сил, що може оснащуватися 7-ми та 9-ти метровою жниваркою.

Окрім того, у новому дилершипі представлена широка лінійка тракторів CASE IH. Трактори цього виробника відомі своєю маневреністю, економічністю та невеликою вартістю обслуговування. Серед представлених тракторів в наявності популярна модель CASE IH Farmall JX потужністю у 110 кінських сил. Як відмічають консультанти з продажу техніки компанії TITAN MACHINERY— саме цей агрегат вітчизняні фермери стали брати на заміну вітчизняним виробникам техніки.

У сервісному центрі TITAN MACHINERY у Рівненський області може обслуговуватися будь-яка одиниця техніки CASE IH. Сервісний центр обладнаний усім необхідним для швидкого ремонту двигунів та коробок передач.

Також, на базі нового сервісного центру планується впровадження навчання для співробітників TITAN MACHINERY з усієї західної України. А також кожен бажаючий фермер може звернутися до дилершипу і організувати для своїх співробітників, операторів техніки майстер-клас з користування технікою CASE IH.

Генеральний директор Юрій Алаторцев відмітив, що у амбітних планах TITAN MACHINERY зробити новий дилерський центр одним з кращих у Європі. «В нас є така мрія, до котрої ми впевнено крокуємо. У нашому розумінні, щоб бути кращими — потрібно чималі інвестиції перш за все у людей, з котрими ми працюємо. Тому наші співробітники проходять тренінги в Італії, Австрії. Нам важливо, щоб клієнт, приходячи у наш дилерський центр, почував себе наче вдома і отримував послуги високого професійного рівня».

На урочисте відкриття завітав Тьєррі Панадеро, віце-президент CASE IH в регіоні Європи, Африки та Близького Сходу. Пан Панадеро відмітив, що український ринок для компанії CASE IH надважливий, адже вітчизняні фермерські господарства найбільші у Європі. «В моєму підпорядкуванні три регіони: Європа, Африка та близький Схід, що загалом складає 130 країн. І можу сказати, що в Україні сконцентрована найбільша кількість професіональних фермерів. Я дуже радий нашій співпраці з TITAN MACHINERY, і судячи з результатів, ми продовжимо і надалі інвестувати в український ринок» — відмітив Тьєррі Панадеро.

 

Схожі статтіВ цьому році не всі аграрії отримають гроші на відшкодування вартості техні…Виробник сільгосптехніки з США працюватиме в Україні напрямуІменна технікаУкраїнські виробники аграрної техніки виходять на ринок Європи

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору