Ужгородка

Новини Закарпаття

Corteva Agriscience розширила програму польових досліджень

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience розширила програму польових досліджень на власних агрополігонах та фермерських полях.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Також вона заклили 13 навчальних майданчиків Growing Points (з англійської «точки зростання»), щоб не лише збирати дані про ефективне використання сучасних продуктів, а й допомогти вітчизняним фермерам уникнути помилок під час вирощування та опанувати технології, які дозволять їм отримати максимум від посівів соняшнику, ріпаку, кукурудзи, інших культур, та забезпечити продовольчу безпеку країни.

Керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні Сергій Резніченко заявив, що Corteva має колосальний агрономічний досвід, працюючи в 120 країнах світу та багато інвестуючи в дослідження.

“Ми працюємо заради аграріїв і впевнені, що маємо передавати їм наші знання. Але, щоб дати можливість фермерам максимізувати прибуток та реалізувати потенціал їх полів, ми досліджуємо всі наші продукти в умовах України, вивчаючи вплив на гібриди різних умов вирощування – густоти посівів, засобів захисту, зокрема біологічних препаратів, технологій та комбінацій оптимального використання добрив, кліматичних зон тощо. Минулого року через початок повномасштабної війни ми не змогли реалізувати всі заплановані досліди, але вже цього року, адаптувавшись до нових умов, розширили нашу програму досліджень до максимально доступного зараз рівня”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору