Ужгородка

Новини Закарпаття

MSC веде переговори про купівлю двох залізничних операторів – мовиться про ринок Італії

Минулими місяцями зацікавленість MSC до італійського ринку явно посилилася

Швейцарська приватна судноплавна компанія Mediterranean Shipping Company, ймовірно, веде переговори щодо придбання двох залізничних операторів в Італії, передає ЦТС.

Зокрема Corriere della Sera повідомила, що MSC веде переговори з італійським державним залізничним оператором Ferrovie dello Stato SpA про придбання міноритарного пакета до 49% її залізничної “доньки” Tx Logistic. Одночасно з цим Bloomberg повідомив, що MSC хоче викупити у Global Infrastructure Partners (GIP) незалежного приватного італійського залізничного оператора Italo.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Italo працює на італійському ринку залізничних пасажирських перевезень із 2012 року. Компанія оперує парком з 51 потяга, які обслуговують перевезення на маршрутах, що зв’язують великі міста країни, в т.ч. Рим, Мілан та Верона.

MSC має дочірнього залізничного оператора інтермодальних перевезень Medway, яка працює у Португалії (колишня CP Carga, яку MSC придбав у процесі приватизації держактивів), Іспанії та Італії.

Минулого року Medway у співпраці з іншою “донькою” MSC Medlog запустила в Італії “прискорений сервіс”, що зв’язує термінал LSCT з інтермодальним терміналом Terminali Italia, що належить державному залізничному оператору Rete Ferroviaria Italiana в Марцалії (Модена). Термін “прискорений коридор» (Fast Corridor) означає, що у сервісі нерозмитнені імпортні вантажі можуть вивозитися з порту на внутрішній термінал, де здійснюється митне оформлення.

Минулими місяцями зацікавленість MSC до італійського ринку явно посилилася. Раніше у партнерстві з Lufthansa група мала намір подати заявку на участь у приватизації італійської державної авіакомпанії ITA Airways, наступника Alitalia, але передумала. У березні було придбано міноритарний пакет акцій італійського поромного оператора-банкрута Moby на додаток до вже контрольованого групою поромного оператора Grandi Navi Veloci.

Довідка. MSC – швейцарська морська контейнерна лінія, що займає друге місце за обсягом вантажних перевезень і контролює 15.7% ринку. Її заснували в 1970 році, а на 2021 рік вона володіє флотом з 136 суден сумарною вантажопідйомністю 947 622 TEU, ще 424 судна місткістю 2 788 419 TEU MSC фрахтує для своїх потреб.

Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) та COSCO Shipping Ports Limited (CSPL) після завершення процесу перевірки інвестицій уклали угоду про пайову участь CSPL у контейнерному терміналі HHLA Container Terminal Tollerort (CTT) у порту Гамбург.

Найбільший контейнерний порт Німеччини та один з найбільших європейських портів Гамбург знайшов новий спосіб подолання заторів, скорочення часу очікування і зниження викидів, що виникають під час перевантаження контейнерів у величезному портовому комплексі.

На ринок Узбекистану виходить один з найбільших світових портових операторів Dubai Port World, інформує Xabar.uz.

Портовий оператор Hutchison Ports та інвестор Terminal Investment Limited Sarl (TIL), що входить до групи MSC, оголосили про співпрацю в розвитку нового контейнерного термінала в районі Europahaven порту Роттердам.

Стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія).

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Об’єднаний контейнерний оператор японських судноплавних корпорацій K Line, NYK та MOL Ocean Network Express (ONE) оголосив про розміщення замовлення на будівництво десяти контейнеровозів місткістю 13,7 тис. TEU.

Новий гігантський контейнеровоз MSC був спущений на воду китайськими суднобудівниками, оскільки перевізник продовжує своє швидке розширення. Попри нинішнє уповільнення обсягів і швидке зниження фрахтових ставок, MSC продовжує нарощувати свій флот рекордними темпами. Уже будучи найбільшим оператором контейнерних перевезень, перевізник має замовлення на 40 відсотків від поточної потужності та продовжує купувати вживані судна

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору