Ужгородка

Новини Закарпаття

Глібівська пивоварня планує розлив пива в літрові ПЕТ-пляшки

У Глібівській пивоварні, розташованій на Тернопільщині, планується встановлення нової лінії для розливу пива у літрові ПЕТ-пляшки.

За останні два роки потужності пивоварні значно збільшилися. Якщо раніше вони варили близько 40 тисяч літрів пива, то зараз щомісячний обсяг становить 360 тисяч літрів. Крім того, в пивоварні був розроблений новий сорт пива під назвою “Глібівське шляхетне”. Це насичене солодове пиво з початковим суслом, містить 14% сухих речовин і має алкогольний вміст 5,2%. За бажанням споживачів, виробництво пшеничного пива також буде відновлено.

Також по темі: Пивний гігант запускає програму стажування для молодих спеціалістів в Україні

Глібівська пивоварня, також відома як Перша Подільська парова броварня, використовує унікальний метод варіння пива на парі. Цей метод є дуже рідкісним в Україні, та застосовується лише у 5 пивоварнях. Відкрите бродіння, яке використовується у Глібівській пивоварні, є найстарішим технологічним процесом і широко поширеним у пивоваренні Європи, особливо в Німеччині та Бельгії. Воно передбачає направлення найменшого тиску на дріжджові клітини, що сприяє їх здоров’ю та фізіологічному стану. Крім того, використання відкритого бродіння сприяє утворенню більшої кількості ефірів та вищих спиртів, що позитивно впливає на аромат пива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору