Ужгородка

Новини Закарпаття

Agrosem збільшує об’єми зберігання для терміналу на кордоні з Польщею

На елеваторі планується проміжне зберігання в невеликих об’ємах

Потужності зберігання MOST Logistic Terminal компанії Agrosem, який працює на кордоні з Польщею, збільшать до 12,5 тис. т. Нові потужності планують завершити до осені цього року, розповів співзасновник компанії Олександр Вайнер в інтерв’ю Latifundist.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Поточна місткість зерносховищ термінала — 7,5 тис. т. Першою чергою будівництва було передбачено розширення на 5 тис. т. Другою чергою — на стільки ж. Тобто вже восени 2023 р. ми плануємо вийти на показник в 12,5 тис. т, — розповів Вайнер.

На елеваторі планується проміжне зберігання в невеликих об’ємах. На підприємстві орієнтуються на швидкий оборот і одночасну роботу як мінімум з двома культурами.

З початковою місткістю в 2,5 тис. т зберігання, компанія вже відвантажувала з терміналу одночасно і дві, і три культури.

Але це втрата технологічності, за яку ми сьогодні боремося, — додав він.

Довідка. MOST Logistic Terminal — український логістичний хаб. Ми об’єднуємо транспортні потоки ЄС та України та якісно надаємо послуги в найкоротші терміни з 2019 року.

Нагадаємо, ТОВ “Карлівське СГП ЛОС” збільшить обсяги одночасного зберігання на своєму елеваторі у Полтавській області на 25 тис. тонн. Роботи з розширення зерносховища планують закінчити до початку нового зернового сезону.

Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 455, яка вносить нові позиції до переліку об’єктів критичної інфраструктури – це підприємства, сферою діяльності яких є виробництво ветеринарних препаратів, а також експлуатація елеваторів.

“Ренійський елеватор” має намір провести реконструкцію цілісного майнового комплексу підприємства для здійснення перевалки олії. Також планують збудувати шість металевих місткостей для зберігання зерна, кожна з яких у 1892м3 із транспортними лініями.

У MOST Logistic Terminal планують розширити елеваторну діяльність термінала та надавати послуги зі зберігання зерна. На терміналі розпочали зведення зерносховища на 10 тис. тонн одночасного зберігання.

Компанія “Аскет Шиппінг” розпочинає в Одеській області будівництво зерносховища потужністю 5 тис. т.

Компанія “НІБУЛОН” стала учасником нової програми приватного партнерства USAID – US Agency for International Development! Агенція виділяє кошти на підтримку проєкту з будівництва перевантажувального термінала в м. Ізмаїл (Одеська обл.), повідомила пресслужба компанії.

Контейнерний фідер T-MOON здійснив свій перший рейс до порту Ізмаїл. Про це повідомила пресслужба портового оператора Iteris.

Технологія модульних зерносховищ прийшла в Україну з Канади, США та Австралії. Аграрії цих країн вже давно використовують ці конструкції. В Україні є також кілька компаній, які мають досвід роботи з таким видом зберігання, як от ІМК чи МХП.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору