Ужгородка

Новини Закарпаття

Термінал “Мостиська” обладнали помповими станціями для перевантаження олії

Довжина колій на терміналі дозволяє ставити під завантаження одразу весь потяг

Контейнерний термінал “Мостиська” (Container Terminal Mostyska, CTM), на території якого також розташований зерновий термінал, обладнали помповими станціями для роботи з наливними вантажами, такими як соняшникова та соєва олія, повідомляє ctm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Термінал обладнаний сучасними та високопродуктивними помповими станціями, які дають змогу перевантажувати великі обсяги наливних вантажів з автомобілів у залізничні цистерни й із залізничних цистерн для колії 1520 мм у цистерни для колії 1435 мм, – зазначили у компанії.

Довжина колій на терміналі дозволяє ставити під завантаження одразу весь потяг, що пришвидшує процес та дає можливість перевантажити за одну зміну пару потягів — з українського на польський потяг перевантаження здійснюється за 12 годин.

Контейнерний термінал “Мостиська” запустили в роботу влітку 2022 року. “Лемтранс” і компанія “Реіл Транс Інвестмент” виступали інвесторами проекту, компанії N’UNIT та “Левада Карго” – партнерами з розвитку контейнерного бізнесу.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства та міжнародна компанія Lagos Free Zone (Tolaram Group) підписали меморандум про взаєморозуміння та спільну участь у проєкті зернового термінала в порту Леккі, Нігерія.

Довідка. Контейнерний термінал “Мостиська” — це проєкт сухого порту, який розташований на кордоні України та Польщі.

Для забезпечення потреби ринку в перевантаженні наливних вантажів, як-от соняшникова та соєва олія, термінал обладнаний сучасними та високопродуктивними помповими станціями, які дають змогу перевантажувати великі обсяги наливних вантажів з автомобілів у залізничні цистерни й із залізничних цистерн для колії 1520 мм у цистерни для колії 1435 мм. На перевантаження одного потяга ми витрачаємо не більш ніж одну робочу зміну. Усі наливні вантажі проходять ваговий контроль, як для автомобільного, так і для залізничного транспорту.

Sunolta інвестувала у придбання технологічних потужностей з перевалки зернових культур на експорт у терміналі, що знаходиться на території Одеського морського торговельного порту.

Компанія “Алмейда Груп” побудувала перевантажувальний зерновий термінал на станції Вадул-Сірет, що на кордоні з Румунією.

У Румунії мають намір побудувати новий сучасний зерновий термінал у порту Констанца. Портовий оператор Socep вже розпочав необхідні для цього процедури.

Біля кордону Угорщини з Україною розпочав роботу найбільший у Європі наземний контейнерний термінал, метою якого є збільшення постачання українського зерна через Угорщину до портів Адріатичного моря.

На залізничній станції Чоп почав роботу логістичний хаб з широкими та вузькими коліями по перевалці будь-якої сільськогосподарської продукції та продуктів перероблення. Типи вантажів — насипний, наливний та фасований (біг-беги та мішки).

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору