Ужгородка

Новини Закарпаття

Поліція викрила адвоката, яки заволодів землею вартістю понад 9 млн грн

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області спільно з слідчими обласної поліції розкрили справу про незаконне привласнення землі шляхом використання фальсифікованих документів. Затриманий підозрюваний – 38-річний адвокат.

За даними розслідування, у 2022 році адвокат, використовуючи підроблений паспорт справжньої власниці, спробував заволодіти земельною ділянкою площею 1,75 гектара. Шляхом маніпуляцій з документами та зловживанням довірою інших осіб, він зміг здійснити фіктивний продаж землі на ім’я іншої особи за ціною, значно нижчою за ринкову вартість.

Також по темі: ДБР викрило підпільну криптоферму у держпідприємстві Ліси України

Згідно з проведеною земельною експертизою, оцінена вартість ділянки перевищує 9 мільйонів гривень.

В даний час Закарпатська обласна прокуратура повідомила адвокату про підозру за статтею 190 частина 4 (шахрайство), статтею 209 частина 2 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом), статтею 27 частина 5 та статтями 358 частини 1 та 3 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Триває розслідування для встановлення інших можливих учасників цієї шахрайської “схеми”. Також вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу для затриманого особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору