Ужгородка

Новини Закарпаття

Елеватори “ОптімусАгро Трейд” почали приймати зерно нового врожаю

Якість ячменю нового врожаю відповідає показникам 3 класу ДСТУ.

Зерносховища агропромислової компанії “ОптімусАгро Трейд” прийняли перші партії зерна, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, уточнюється, що “Рядівський”, “Нікопольский” елеватори та “Чортомлицька дільниця” “ОптімусАгро Трейд” почали заготівлю та прийняли перші партії озимого ячменю врожаю 2023 року.

Якість ячменю нового врожаю відповідає показникам 3 класу ДСТУ.

Нагадаємо, на Миколаївщині ТОВ “СП “ПАЕК” розпочало збиральну кампанію 2023 року.

Тоді як сівба ярих культур в Україні підходить до завершення. Зокрема, вона вже закінчилася на Полтавщині та Кіровоградщині.

Відсутність атмосферних опадів та поява теплих погожих днів створили сприятливі умови для проведення весняного посіву на Рівненщині.

На Вінниччині підприємства переглянули технологічні процеси вирощування культур щодо оптимізації та раціонального використання матеріально-технічних ресурсів. Нині очікується, що структура посівних площ у 2023 році зазнає певної трансформації.

У холдингу A.G.R. Group відмовились від кукурудзи. Цьогоріч поля вже засіяли нішевими культурами — білою та чорною гірчицею, коріандром та горохом, повідомляє пресслужба компанії.

Компанія “Росток Холдинг” завершила весняну посівну кампанію. Як повідомляє пресслужба компанії, загалом засіяно понад 10 тис. га площ. З них понад 5,2 тис. га кукурудзи, 1,77 тис. га — озимої пшениці, 1,73 тис. га соняшнику та 600 га — інші культури.

Нині у посівах “ТАС Агро” найбільшу частку займають кукурудза — 24,1 тис. га, соняшник — 15,9 тис. га, під сою відведено 11,5 тис. га. Порівняно з минулим роком зменшилися площі під олійними культурами та збільшено під зернову групу.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору