Ужгородка

Новини Закарпаття

Продовольчий гігант Bunge інвестує у виготовлення борошна з комах

Інвестиції дозволять розширити тропічну систему біоконверсії Nutrition Technologies та зробити продукти на основі комах основною їжею майбутнього

Глобальний аграрний гігант компанія Bunge стала інвестором Nutrition Technologies, яка виготовляє борошно та олію з комах. Nutrition Technologies використовує личинки чорної солдатської мухи для біологічного ферментування харчових відходів і промислових органічних побічних продуктів, інформує newfood.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, чорна солдатська муха швидко й ефективно росте у кліматі Малайзії, що призводить до мінімальних потреб енергії в процесі вирощування. Зараз компанія доставляє промислові обсяги матеріалу по всій Європі, Азії та Південній Америці зі свого заводу площею 2 га в Малайзії.

Зауважується, що інвестиції Bunge дозволять розширити тропічну систему біоконверсії Nutrition Technologies та зробити продукти на основі комах основною їжею майбутнього.

Nutrition Technologies виробляє та постачає борошно з комах, біодобрива та олію для виробництва кормів у всьому світі.

Після масштабних досліджень і розробок компанія зосередилася на розробці унікального біотехнологічного підходу. У цьому процесі використовуються разом корисні мікроби та чорні солдатські мухи для забезпечення безвідходної, низькоенергетичної та недорогої моделі виробництва.

Це дозволило нам не тільки випередити конкурентів за цінами, але й за рівнем викидів вуглецю та стійкістю виробництва, — говорить Нік Пігготт, співвиконавчий директор і співзасновник Nutrition Technologies.

У виданні зазначають, що протягом минулих кількох років сектор комах привертає все більшу увагу.

Нагадаємо, веганський продукт посів перше місце в категорії “М’ясний продукт року для сніданку” в межах щорічної нагороди Mindful Awards, яка відзначає найкращі компанії, послуги та продукти у споживчому сегменті.

Забудьте про гачок, волосінь і грузило. Ізраїльська харчова технологічна компанія вперше в історії надрукувала готове до приготування філе риби на 3D-принтері, використовуючи клітини тварин, культивовані та вирощені в лабораторії.

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів. Нова технологія підійде для альтернативних м’ясних та молочних продуктів рослинного походження, де жири та олії допомагають забезпечити структуру, смак, текстуру та поживний профіль.

Американські інженери описали спосіб вирощування у лабораторії штучного сала для покращення смакових і фізичних властивостей вирощеного м’яса. Досліди з тваринними жировими клітинами показують, що їх можна вирощувати тонкими шарами, після чого об’єднувати у тривимірну масу, що нагадує справжню жирову тканину тварин.

Американська харчова технологічна компанія Motif FoodWorks випустила свій перший продукт, орієнтований на споживача, — гамбургери на рослинній основі Motif BeefWorks.

З листопада компанія GG (GG plant-based food products) вела на ринок рослинну альтернативу кальмарам.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) завершило першу передпродажну консультацію щодо харчових продуктів для людей, виготовлених із культивованих клітин тварин.

Найбільша у світі меблева компанія IKEA виготовлятиме фрикадельки з “м’яса” рослин, пише Forbes. Рівень викидів парникових газів під час їх виготовлення складе лише 4% від обсягу викидів, що з’являються при приготуванні справжнього м’яса. До складу рослинного делікатесу увійде гороховий протеїн, овес, яблука та картопля. У компанії обіцяють, що веганські фрикадельки виглядатимуть як м’ясо та матимуть ідентичний смак.

Uncommon, біотехнологічний стартап у Кембриджі, який створює інноваційне екологічно чисте клітинне м’ясо, залучив $30 млн інвестицій. Серед інвесторів – представник четвірки найбільших венчурних компаній Великобританії Balderton Capital, яка фінансує технологічні стартапи, а також Сем Альтман, співзасновник та CEO OpenAI, яка створила ChatGPT. До речі, для Альтмана це уже не перша інвестиція в Uncommon.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору