Ужгородка

Новини Закарпаття

Закупівельні ціни на молоко стабілізувалися

Закупівельні ціни на молоко-сировину стабілізувалися в Україні під впливом зменшення обсягів надоїв та обмеженого попиту на молочні продукти.

Про це повідомляє Bizagro  з посиланням на Асоціацію виробників молока.

Виробництво молока та його переробка досягли балансу, що призвело до стабільних цін. Проте, війна в країні, зменшення споживання молочних продуктів та обмежений попит на зовнішніх ринках впливають на галузь. Переробні підприємства сподіваються на подальше зниження цін на сировину, оскільки зростання вартості палива та електроенергії підвищує собівартість виробництва.

Також по темі: Ринок молока стабілізується, але ціни можуть зрости

Загрозою для галузі є також можливість скорочення врожаїв та пропозиції кормів у зв’язку з проблемами водозабезпечення через висихання Каховського водосховища.

Середня закупівельна ціна молока екстра ґатунку склала 11,55 грн/кг без ПДВ. Діапазон цін на цей ґатунок в господарствах варіюється від 10,50 до 12,20 грн/кг без ПДВ і залишився на тому ж рівні, що і в першій половині червня.

Вищий ґатунок в середньому коштує 11,55 грн/кг без ПДВ. Ціни на молоко вищого ґатунку коливаються від 10,00 до 12,00 грн/кг без ПДВ. Діапазон цін не змінився з першої половини червня.

Середня ціна на молоко першого ґатунку склала 11,07 грн/кг без ПДВ і знизилась на 6 копійок за останній місяць. Мінімальна ціна в господарствах складала 9,50 грн/кг і залишилася на тому ж рівні, що і на початку червня. Максимальна ціна на перший ґатунок склала 10,40 грн/кг, що на 1,03 грн. менше ніж місяць тому.

Відповідно, середньозважена ціна трьох ґатунків склала 11,39 грн/кг без ПДВ і опустилася на 2 копійки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору