Ужгородка

Новини Закарпаття

УДП буде здійснювати експорт агропродукції з дунайських портів Європи до порту Констанца

Українське дунайське пароплавство планує використовувати свій флот для транспортування агропродукції з дунайських портів Європи до румунського порту Констанца.

Про це повідомила пресслужба УДП, пише Bizagro

“УДП розглядає співпрацю з компаніями світового рівня та очікує успіху проєкту”, заявив Владислав Бєлах, заступник генерального директора УДП. Він підкреслив, що пряма співпраця з визначними компаніями стала можливою завдяки значним змінам, які відбулися в УДП за останні півтора роки.

“УДП зарекомендувала себе як надійний партнер, який завжди дотримується своїх зобов’язань. Минулого року ми уклали контракт з одним з найбільших світових виробників сталі HBIS Group на поставку залізорудної сировини до Смедерево, і ми стабільно виконуємо цей контракт, отримуючи лише позитивні відгуки про роботу нашого флоту”, пояснив Бєлах.

Також по темі: Україна розробила логістичну схему для експорту зерна, щоб розвантажити Констанцу

З метою підвищення рентабельності перевезень та забезпечення стабільної пропозиції фрахту на Нижньому Дунаї, УДП планує поступове збільшення кількості суден у своєму флоті. В червні цього року вже запрацювала друга виробнича ділянка на Базі технічного обслуговування флоту (БТОФ), де було відремонтовано 61 баржу за місяць, що є рекордним показником. УДП прагне мінімізувати черги на ремонт, щоб забезпечити зростання кількості суден у роботі та задовольнити попит українських аграріїв на перевезення. Однак, варто зазначити, що ставки фрахту поступово повертаються на рівень осені минулого року, що є об’єктивним процесом, і УДП очікує подальшого зростання ставок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору