Ужгородка

Новини Закарпаття

В Японії презентували енергоощадні вітрила

Компанія очікує, що проєкт буде готовий до ходових випробувань вже на початку 2024 року

Японський стартап Eco Marine Power представив модифікацію жорстких вітрил, яку можна використовувати як енергоощадний пристрій, інформує usm. Компанія оголосила про розробку новітнього проєкту Sailet. Інноваційне обладнання можна використовувати як модифікацію як для жорстких вітрил, так і як самостійний енергоощадний пристрій.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Вітрила автоматично регулюються комп’ютерною системою відповідно до погодних умов. Завдяки чому можна змінювати статичний тиск вітру на пристрій. Також Sailet можуть опускатися під час негоди або коли їх не використовують.

Кожен такий пристрій можна налаштувати для вироблення електроенергії — завдяки комбінації датчиків та фотоелектричних панелей.

Компанія очікує, що Sailet буде готовий до ходових випробувань вже на початку 2024 року.

Нагадаємо, Mitsubishi Shipbuilding провела церемонію спуску на воду тестового судна для транспортування зрідженого CO2. Компанія Mitsubishi Shipbuilding Co., Ltd. групи Mitsubishi Heavy Industries (MHI) провела церемонію спуску на воду демонстраційного судна для транспортування зрідженого двоокису вуглецю (LCO2).

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

ПрАТ “Укргідроенерго” планує у вересні поточного року підписати контракт із німецькими компаніями Andritz Hydro та MAN Energy Solutions на постачання електролізера потужністю 1 МВт для виробництва водню.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору