Ужгородка

Новини Закарпаття

Сьогодні світ відзначає День шоколаду

Щорічно 11 липня в усіх країнах відзначають Всесвітній день шоколаду (World Chocolate Day), який сміливо можна назвати одним із найсмачніших і чудових кондитерських виробів, відомих людині. Це солодке свято запропонували відзначати французи в 1995 році. Саме завдяки Франції шоколад став настільки популярним в Європі. Варто відзначити, що в календарі святкових днів є кілька свят, які присвячені улюбленому десерту багатьох – шоколаду. Не будемо лукавити – він заслуговує на це!

Какао росте на нашій планеті протягом мільйонів років. Це, ймовірно, одне з найстаріших природних джерел їжі. Шоколад – це кондитерський виріб на основі масла какао, що є продуктом переробки какао-бобів насіння шоколадного дерева, багатих теоброміном і кофеїном. Шоколад є одним з найпопулярніших продуктів і ймовірність того, що він коли-небудь вийде з моди – дорівнює нулю.

Також по темі: Попит на шоколад спричиняє більше незаконної вирубки лісів, ніж люди усвідомлюють

Шоколад, особливо темний, містить корисні хімічні речовини. Вони розширюють кровоносні судини в організмі і полегшують проходження крові через них. Також помірне споживання шоколаду захищає серце людини від інфаркту або ж інсульту.

За версією, яка найбільш часто зустрічається, слово «шоколад» походить від ацтекського слова «xocolātl» («чоколатль»), що буквально означає «гірка вода». Шоколад, безсумнівно, є одним з кращих винаходів на землі. Молочний, чорний, білий – кожен знайде собі до смаку. Ми їмо шоколад, коли зголодніємо, їмо його, будучи в депресії, їмо, коли нам добре. Шоколад – це невід’ємна частина нашого життя і Всесвітній день шоколаду ідеальний день, щоб відсвяткувати шоколад, з’ївши улюблені шоколадні цукерки з членами сім’ї або друзями.

Цікавий і той факт, що темний шоколад, який містить великий відсоток какао, дає організму людини велику кількість магнію. Саме цей хімічний елемент впливає на діяльність мозку, рятує від розумової і фізичної втоми, заряджає енергією і призводить тіло в тонус.

Згідно з останніми статистичними даними, протягом життя людина з’їдає в середньому близько десяти тисяч шоколадних батончиків. Вживайте сьогодні цей унікальний десерт (тільки в міру) і не забувайте пригостити своїх близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору