Ужгородка

Новини Закарпаття

«єРобота»: аграрії Львівщини отримали понад 3 млн грн мікрогрантів на власну справу

Програма “Власна справа” виявилась успішною для аграріїв Львівщини, які отримали понад 3 мільйони грн мікрогрантів на започаткування та розвиток свого бізнесу.

Про це  Bizagro повідомили в Львівській ОВА

За період з початку цього року 13 суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки отримали позитивне рішення від Державного центру зайнятості про надання грантових коштів на суму 3 мільйони гривень в рамках програми “Власна справа”. З цієї суми вже профінансували 2,5 мільйона гривень.
Серед отримувачів мікрогрантів 6 суб’єктів господарювання, які займаються молочним скотарством, 6 – вирощують зернові та олійні культури, а також одне господарство, що спеціалізується на вирощуванні ягідних культур.

Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку, підкреслила, що програма “Власна справа” розпочала свою дію в липні минулого року, і 33 аграрії області скористалися можливістю отримати мікрогранти. Сьогодні вони успішно реалізують свої бізнес-проекти, активно працюють, сплачують податки та створюють нові робочі місця. Завдяки цій програмі протягом року було створено більше 60 нових робочих місць.

Також по темі: На Прикарпатті аграрії отримали понад 500 тис. грн за утримання свійських тварин

Програма “Власна справа” надає можливість отримати мікрогрант від 50 до 250 тисяч гривень. За допомогою цих коштів підприємці можуть придбати або лізингувати необхідне обладнання, закупити сировину та матеріали, орендувати приміщення. Участь у програмі відкрита як для досвідчених підприємців, так і для людей без попереднього досвіду у цій галузі. Однією з обов’язкових умов отримання гранту є створення 1-2 робочих місць в залежності від суми наданого гранту.

Термін використання гранту становить 3 роки. Повернення коштів здійснюється через сплату податків та зборів, особливо за рахунок працевлаштованих осіб. У випадку невиконання умов, заявник зобов’язаний повернути невикористану частину або весь грант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору