Ужгородка

Новини Закарпаття

Ціна на овочі та фрукти в Україні продовжує падати

Аналітики проєкту “АПК-Інформ: овочі та фрукти” повідомляють, що протягом першого тижня липня 2023 року на плодоовочевому ринку України не спостерігалося позитивних цінових тенденцій. Ціни на овочі, фрукти та ягоди залишалися стабільними або знижувалися.

За останні 7 днів спостерігалося збільшення пропозиції тепличних томатів, що призвело до поступового зниження цін на них на 25%. У той же час, на ринку огірків було помітне зростання пропозиції, а попит на цей овоч залишався незначним, що призвело до негативних цінових тенденцій.

Також по темі: Як врятувати овочі від білокрилки: поради господарів

Українські фермери продовжували збирати картоплю ранніх сортів, що призвело до зростання пропозиції і зниження цін на неї на 20%. Садівники також збирали абрикоси та інші кісточкові фрукти, але попит на них залишався стриманим, що призвело до зниження цін на абрикоси на 30%.

Прогнозується, що найближчими тижнями на ринку овочів, фруктів та ягід України не буде позитивних цінових змін. Збільшення пропозиції овочів та розширення асортименту фруктів і ягід на внутрішньому ринку сприятимуть зниженню цін на ці продукти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору