Ужгородка

Новини Закарпаття

В МХП стартували жнива

Збиральна кампанія ранніх зернових розпочалася на Дніпропетровщині, Черкащині та Київщині. На сьогодні обмолотили близько 500 га озимого ячменю та ріпаку.

«Жнива стартували у звичні агрономічні терміни, незважаючи на те, що весняна посівна розпочалася із запізненням у зв’язку із несприятливими погодніми умовами, – говорить керівник Агронапряму МХП Сергій Доброгорський. – Під час жнив на полях рослинницьких підприємств МХП працюють комбайни, обладнані елементами точного землеробства, а саме з використанням картографування врожайності»

Активна фаза жнив у МХП припаде на другу половину липня, коли почнуть масовий збір озимого ріпаку та озимої пшениці, під які в компанії цьогоріч виділили 74 тис.га. Очікувана урожайність пшениці – понад 6 тонн/га, ріпаку – понад 3,8 тонн/га

Також по темі: МХП стала підписантом Ukraine Business Compact 2023

Загалом цьогоріч у компанії засіяли 352,5 тис га у 12 областях України. З них зерновими та олійними культурами – 255,5 тис. га. Решта площ – нішеві та технічні культури.

МХП — міжнародна компанія у сфері харчових, агротехнологій та ритейлу зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах (Perutnina Ptuj Group). Дочірні підприємства МХП працюють у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ, країнах Балканського півострову та інших країнах ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору